Wedstrijden

Seizoen 2019-2020

DATUM

PLAATS

VOORPROGRAMMA

PROGRAMMA

UITSLAG

24-26 juli 2020


BJK WE2



17-19 juni 2020


BJK WE1



14 juli 2020

Leuven

Recordwedstrijd



28 juni 2020

Menen

MZK avondwedstrijd



17 mei 2020

Leuven

TYR Cup



08-10 mei 2020

Oostende

speedo meeting



02-03 mei 2020

Kortrijk

Lente criterium



26 april 2020

Eeklo

All round swimming champ.



19 april 2020

Brugge

Lange afstand



4-5 april 2020

Gent

Mega dis. - Swim meet



15 maart 2020

Diksmuide

ZB



07 maart 2020

Brugge

Sprintkampioenschap



21-23 februari 2020

Antwerpen

Vlaamse kampioenschappen



7-9 februari 2020

Antwerpen

Vlaamse jeugd kamp.



26 januari 2020

Kortrijk

KZK



05 januari 2020

Eeklo

Mémorial D. Beernaert



29 december 2019

Diksmuide

Laatste kans ZB



27 december 2019

Torhout

Laatste kans TZT



01 december 2019

Antwerpen

Lange afstand



24 november 2019

Diksmuide

7de dag provenciaal criterium



11 november 2019

Torhout

clubkampioenschap



01 november 2019

Aartselaar

SVAZ



19-20 oktober2019

Brugge 



13 oktober 2019

Torhout

6 oktober 2019

Tielt

Seizoen 2018-2019

DATUM

PLAATS

VOORPROGRAMMA

PROGRAMMA

UITSLAG

6-27-28 juli 2019

Charleroi

19-20-21 juli 2019

Genk

12-13-14 juli 2019

Genk

23 juni 2019

Menen

24-25 mei 2019

Oostende

19 mei 2019

Antwerpen

11-12 mei 2019

Tielt

04 mei 2019

Kortrijk

22 april 2019

Paastornooi Waregem

6-7 april 2019

Mega Rozebroeken

24 maart

PACO Oostende


9 maart

Brugge

1-2-3 maart 2019

VK



24 februari

Zwevegem


9-10 februari 2019

Antwerpen

Vlaamse  jeugd kamp.

03 februari 2019

Oosterhout (NL)


27 januari 2019

Beernem

PACO zwemfeest

19 januari 2019

Antwerpen

VJK Lange afstand

06 januari 2019

Antwerpen

30 december 2018

Diksmuide

27 december 2018

Torhout

08 december 2018

Amersfoort (NL)


24 november 2018

Dendermonde

11 november 2018

Torhout


4 november 2018

St-Pieters-Woluwe

20-21 oktober 2018

Brugge

7 oktober 2018

Tielt

Seizoen 2017-2018

DATUM

PLAATS

VOORPROGRAMMA

PROGRAMMA

UITSLAG






20-22 juli

BJK Charleroi


13-14-15 juli

zomercriterium



24 juni

Menen



25-26-27 mei 2018

Speedo meeting Oostende



6 mei

First meeting Gent



8 april 2018

Lange afstand Hasselt



2 april 2018

Paasmeeting Waregem


24-25 maart 2018

Mega Distance Swim




3-4 maart 2018

ADSR Antwerpen


18 februari 2018

3de dag H Lecluyse Zwevegem


9-10-11 februari 2018

VJK Antwerpen



28 januari 2018

Kalmthout


28 januari 2018

PACO Beernem



7 januari 2018

Dilbeek

voorprogramma Dilbeek


28 december 2017

Laatste kans TZT

26 december 2017

Kortrijk

Uitslag laatste kans Kortrijk

9 december

Woluwe masters



26 november 2017

8ste Henri Lecluyse

18-19 november 2017

BK Masters Charleroi


11 november 2017

Clubkampioenschap



5 november 2017

Wachtebeke

21-22 oktober 2017

Prov. Kamp. Brugge


15 oktober 2017

400m Tielt

24 september 2017

6de Henri Lecluyse RYSC



23 september 2017

Masters  Wachtebeke








Torhoutse Zemclub Thor TZT

Berg op Zoomstraat 22

8820 Torhout

info@zwemclubthor.be

www.zwemclubthor.be